درباره ما

ما کی هستیم؟

در مستر توبا ، هزاران نفر از سراسر ایران غرفه دارند و محصولاتشان را عرضه کرده‌اند. شما می‌توانید محصول مورد نظرتان را به سبد خریدتان اضافه کنید و سفارش دهید.

 غرفه‌دار سفارش شما را مستقیما برای شما ارسال می‌کند. وقتی مستر توبا  مطمئن شد که محصول به سلامت به دست‌ شما رسیده، پول شما به حساب غرفه‌دار واریز می‌شود. هر جا هم احیانا مشکلی پیش آمد، مستر توبا  در کنار مشتری‌ها و غرفه‌دارهاست تا کار به سرانجام برسد.

شما می توانید مبلغ خرید های توبایی خود را از درگاه های پرداخت آنلاین انجام دهید و از تخفیفات و یا هدیه های تیم توبا بهره مند شوید و یا پرداخت را به هنگام دریافت خریدهای خود از مامور پست موکول نمایید.

چه کسانی در مستر توبا  غرفه دارند؟

افرادی مثل خود شما

 تقریبا هر کسی که در خانه یا کارگاهش محصولی سالم و ارزشمند تولید می‌کند می‌تواند در مستر توبا  غرفه بزند و محصولش را عرضه کند. این محصول ممکن است مواد غذایی، پوشاک، لوازم خانگی، صنایع دستی یا حتی محصولات فرهنگی  و کمک آموزشی باشد. وجه مشترک همه این محصولات این است که به صورت خانگی، کارگاهی یا توسط کسب‌وکارهای کوچک و محلی تولید می‌شود.

مستر توبا  یک بازار خاص اجتماعی  است

بازار اجتماعی یعنی همه اعضا در این بازار نقش دارند. مشتری‌ها می‌توانند تصمیم بگیرند که پولشان را کجای ایران خرج کنند و در رونق اقتصاد شهرهای مختلف ایران نقش داشته باشند. غرفه‌دارها می‌توانند علاوه بر اینکه کسب‌وکار خودشان را رونق می‌دهند، به همدیگر کمک کنند، فعالیت‌های گروهی انجام بدهند، در تنظیم قیمت‌های محصولات سراسر ایران تاثیر داشته باشند و کارهای متنوع دیگر.

همه هم تیمی های ما در مستر توبا می‌توانند به سادگی با هم ارتباط برقرار کنند. برای محصول همدیگر نظر بدهند. مشتری‌ها می‌توانند تجربه خریدشان را برای همه منتشر کنند و با این کار به مشتری‌های دیگر و به خود غرفه‌دارها برای ارتقاء محصولشان کمک کنند. مستر توبا  چنین جایی است. چه کار خوبی کردید که به مستر توبا  آمدید.

منتظرتان بودیم.

طرح توبا زنجیره تولید تا بازار را فراهم و منسجم می‌کند.

کمی درباره طرح توبا

ما هم تیمی های توبا یک خانواده‌ی گرم و صمیمی هستیم. رفاقت‌هایمان عمیق و دنباله‌دار است. هر روز صبح احوال همدیگر را می‌پرسیم، با هم دور یک سفره می‌نشینیم و برای پیشرفت همدیگر دلسوزانه تلاش می‌کنیم. در ساعات استراحت با هم چای می‌نوشیم، گپ می‌زنیم وبرای کمک به همنوع ایده بازی می‌کنیم و در غم و شادی همدیگر شریک می‌شویم.

ما توبایی شدیم تا چرخ تولید تا بازار نایستد

علیرضا کاظمی

مدیر بازرگانی - امور قراردادها

ساناز کرمی

مدیر تبلیغات و بازاریابی طرح توبا

علی مقدم

مبتکر، مدرس و مربی
طرح توبا

مریم اصغری

مدیر پشتیبانان طرح توبا

محسن محمدیان

مدیر توسعه طرح توبا

مهرناز کاظمی

مدیر سایت - پشتیبان طرح توبا

ما را دنبال کنید

ارسال به سرتاسر ایران

تیم مستر توبا، برای حمایت از تولیدات خانگی هزینه ارسال را تماما پرداخت می نماید.

بهترین کیفیت

تیم مستر توبا، برای حمایت از تولیدات خانگی هزینه ارسال را تماما پرداخت می نماید.

تخفیفات خاص

تیم مستر توبا، برای حمایت از تولیدات خانگی هزینه ارسال را تماما پرداخت می نماید.

پرداخت پس از تحویل کالا

تیم مستر توبا، برای حمایت از تولیدات خانگی هزینه ارسال را تماما پرداخت می نماید.